ÜCRETSİZ YILDIZ HARİTASI
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)
Doğum Yerinin Saat Dilimi
Doğum Yerinin Koordinatları
Doğduğunuz Boylam (Longitude)
Doğduğunuz Enlem (Latitude)

YURT DIŞI DOĞUMLULAR İÇİN YILDIZ HARİTASI

Doğum yeri Türkiye'nin dışında olanlar bu form aracılığı ile doğum haritalarını çıkarabilirler. Diğer formdan faklı olarak bu formda, Doğum Yerinin Saat Dilimi ve Doğum Yerinin Koordinatları bölümleri bulunuyor. Doğum yılınıza ait saat dilimi ve doğduğunuz şehre ait enlem boylam bilgilerini girerek haritanızı çıkarabilirsiniz.

Doğum haritanızın doğru bir şekilde çıkarılabilmesi için, doğum tarihinizi gün, ay, yıl olarak ve doğum saatinizi bilmelisiniz. Gezegenlerin konumları anlık olarak değiştiğinden dolayı, en iyi doğum haritası sonucunu almak için, doğum anınızla ilgili kesin bilgiler vermelisiniz. Şayet doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız, saat kısmını 12:00 olarak girin. Bu şekildeki girişleri sistem doğum saatinizi bilmediğiniz yönünde algılayacak ve kısıtlı da olsa bir harita ve analiz yapacaktır. Eğer gerçekten 12:00 da doğduysanız, doğum saatinizi 11:59 veya 12:01 olarak girmelisiniz.

Bu haritanın çıkarılmasıyla ilgili önemli bir ayrıntı da, doğduğunuz yılda yaz saati uygulaması yapılıp yapılmadığıdır ki, sistem bu hesabı sadece Türkiye için kendi içinde otomatik olarak yapmaktadır. Astroloji haritası, yıldız haritası, horoskop isimleri ile de anılan doğum haritası verileri %100 kesin bilgi vermekten ziyade, gerçeğe en yakın şekilde istidat ve kabiliyetlerinizi anlamanız noktasında size yardımcı olur.