Vefk taşırken her şeyden önce müdavemet konusunda istikrarlı olmalısınız. Ara sıra taşıdığınız bir vefkten fayda görmeniz mümkün değildir. Çünkü vefkler bir günde etki gösteren mekanizmalar değildirler. Taşıdığınız müddet boyunca azar azar beslerler auranızı. Bilinç düzeyinde irtibatlı olmalısınız vefkinizle. Detaylarını İMAJİNASYON bölümünde anlatmaya çalıştığımız şeyleri hatırlayın. Her zaman bu bilinç düzeyinde kalmak elbette ki mümkün değildir ama, ara sıra da olsa, bir vefk taşıdığınızı ve bu vefkin yapılış amacı doğrultusunda, sizin için çalıştığını imajine edin. Kısacası vefkinizle irtibatlı olun ve zihninizle ona komut verin. Çalışıyor mu çalışmıyor mu gibi şüphelere girmeyin. Unutmayın ki vefk, sizin auranız üzerinde çalışıyor. Duygularınız manyetizmanızı ve vefkin çalışmasını doğrudan etkiler. Vefkinizi, kontrol ve idaresi tamamen sizin elinizde olan ve sizin istekleriniz doğrultusunda çalışan bir uzvunuz gibi kabul edip onunla bütünleşin. Vefk laf olsun diye taşınacak bir aksesuar değildir. Onu kullanmayı öğrendikçe, değerini daha iyi anlayacaksınız.

Vefkler taşınırken, vefke alınan ESMA veya AYET vefkin bir satırındaki toplam adet (Vefk Adedi) kadar zikredilir. Bu okuma, vefkin ilk taşınmaya başlandığı günden itibaren aksatılmadan en az yedi gün sürdürülür. Devam eden günlerde de, vefke alınan mana, belli bir sayıya bağımlı kalmaksızın bir kaç kere de olsa tekrar edilir. Bu çalışma, tüm vefkler için geçerli olan asgari çalışmadır.

Vefkler yazıldıktan sonra katlanıp muhafaza içerisine alınmışsa, bu vefk üzerinizdeyken her yere girebilirsiniz. Her halinizde de taşıyabilirsiniz. Muhafaza içerisindeki bir vefki, üzerinizden çıkarmanızı gerektiren özel bir durum yoktur. Belki yüzerken ya da banyo yaparken suya temas ettirmekten kaçınabilirsiniz.

Vefkler Nasıl Taşınır? Vefk Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İlk yorumu sen yap!
GEZEGEN KONUMLARI
1
Güneş
01
BALIK
57' 19"
2
Ay
04
KOVA
00' 13"
3
Merkür
11
BALIK
28' 06" R
4
Venüs
15
KOÇ
26' 15"
5
Mars
03
OĞLAK
12' 34"
6
Jüpiter
17
OĞLAK
51' 24"
7
Satürn
27
OĞLAK
16' 12"
8
Uranüs
03
BOĞA
21' 54"
9
Neptün
17
BALIK
46' 47"
10
Plüto
24
OĞLAK
01' 28"
11
Chiron
03
KOÇ
28' 28'