Vefk taşırken her şeyden önce müdavemet konusunda istikrarlı olmalısınız. Ara sıra taşıdığınız bir vefkten fayda görmeniz mümkün değildir. Çünkü vefkler bir günde etki gösteren mekanizmalar değildirler. Taşıdığınız müddet boyunca azar azar beslerler auranızı. Bilinç düzeyinde irtibatlı olmalısınız vefkinizle. Detaylarını İMAJİNASYON bölümünde anlatmaya çalıştığımız şeyleri hatırlayın. Her zaman bu bilinç düzeyinde kalmak elbette ki mümkün değildir ama, ara sıra da olsa, bir vefk taşıdığınızı ve bu vefkin yapılış amacı doğrultusunda, sizin için çalıştığını imajine edin. Kısacası vefkinizle irtibatlı olun ve zihninizle ona komut verin. Çalışıyor mu çalışmıyor mu gibi şüphelere girmeyin. Unutmayın ki vefk, sizin auranız üzerinde çalışıyor. Duygularınız manyetizmanızı ve vefkin çalışmasını doğrudan etkiler. Vefkinizi, kontrol ve idaresi tamamen sizin elinizde olan ve sizin istekleriniz doğrultusunda çalışan bir uzvunuz gibi kabul edip onunla bütünleşin. Vefk laf olsun diye taşınacak bir aksesuar değildir. Onu kullanmayı öğrendikçe, değerini daha iyi anlayacaksınız.

Vefkler taşınırken, vefke alınan ESMA veya AYET vefkin bir satırındaki toplam adet (Vefk Adedi) kadar zikredilir. Bu okuma, vefkin ilk taşınmaya başlandığı günden itibaren aksatılmadan en az yedi gün sürdürülür. Devam eden günlerde de, vefke alınan mana, belli bir sayıya bağımlı kalmaksızın bir kaç kere de olsa tekrar edilir. Bu çalışma, tüm vefkler için geçerli olan asgari çalışmadır.

Vefkler yazıldıktan sonra katlanıp muhafaza içerisine alınmışsa, bu vefk üzerinizdeyken her yere girebilirsiniz. Her halinizde de taşıyabilirsiniz. Muhafaza içerisindeki bir vefki, üzerinizden çıkarmanızı gerektiren özel bir durum yoktur. Belki yüzerken ya da banyo yaparken suya temas ettirmekten kaçınabilirsiniz.

Vefkler Nasıl Taşınır? Vefk Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İlk yorumu sen yap!
GEZEGEN KONUMLARI
1
Güneş
12
KOÇ
13' 07"
2
Ay
13
YENGEÇ
00' 27"
3
Merkür
15
BALIK
55' 50"
4
Venüs
27
BOĞA
58' 28"
5
Mars
01
KOVA
09' 51"
6
Jüpiter
24
OĞLAK
27' 30"
7
Satürn
00
KOVA
42' 19"
8
Uranüs
05
BOĞA
11' 25"
9
Neptün
19
BALIK
17' 12"
10
Plüto
24
OĞLAK
50' 53"
11
Chiron
05
KOÇ
46' 46'