İster vefk ilmine yeni başlamış olun, isterseniz yıllardır vefk yapan profesyonel bir uygulayıcı olun, astrovefk.com u her seferinde kullanmanız için geçerli bir sebebiniz var demektir. Bu site, vefk yapmak için gerekli tüm astrolojik ve matematiksel hesaplamaları sizin yerinize yapmak için güçlü bir altyapı üzerine kurulmuştur ve sizi her defasında bir sürü hesaplamayı yapma zahmetinden kurtarır. An itibarı ile tüm gezegenlerin konumu, güneş ve ayın bulundukları burçlar, ay fazı, gezegen saatleri, vefklerin dört unsura, tüm gezegenlere ve tüm açılara göre diziliş pusulaları, ulvi ve sufli hadimlerinin isimleri, esma-i avan ve azimetleri bu sitede hazır olarak kullanımınıza sunulmuştur.

Astrovefk Hakkında
14 yorum yapılmış!
ilaydanur
Hocam ben bugün yapicam vefki seçdim uygun gün yazicam asagidaki duayi okuyucam veflerin oldugu yerde sayili isimler var bunlarin hepsini okuyucammi ki imkansiz okuyamam.
Merhaba. Sadece uygun zamanda vefkinizi yazın. Yazım işi bittiğinde sayfanın altındaki duayı okuyup vefki katlayın ve üzerinizde taşıyın. Hergün vefkini yazdığınız İsm-i Şerifi abced değeri kadar okuyun. Diğer isimleri okumayacaksınız. Allah cc muvaffak kılsın inşaallah. Selamlar...
tülay
hocam burada yeniyim gezinirken gördüm vekf nedir hiç duymadım bende yapabilir miyim saygılar.
Merhaba hoşgeldiniz. Konuları dikkatlice inceler ve biraz gayret ederseniz yapabilirsiniz tabi ki. Takıldığınız yerlerde soru sorabilirsiniz. Selamlar...
Esra
Doğum haritamda 8.ev marsta ve birçok olumsuz açı alıyor kazada yada kötü şekilde ölüm diyor uranüsede olumsuz açısı var ani ölümü getirdiği söyleniyor kısacası psikolojim bozuldu ölmekten korkar oldum.
Bu tarz doğum haritaları çok genel ve binlerce ihtimal arasından seçim yapıyor. Hepimizin hayatı da ölümü de Alemlerin Rabbi olan Allah cc ın elindedir. Rahat olun.
Elif
Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir site. hepimize şifa olması dileğiyle Allah(C.C) razı olsun
Amin. Allah cc kalbinize göre versin inşaallah. Selam ve dua ile...
ilknur
Çok güzel bir site çok beğendim
İlginiz için teşekkür ederim.
ayse
esma-i avam yazdıgınız yerde esmanın yanında adetler yazıyor o esmaları o adet kadar mı okuyacagız yoksa en alttaki notta yazan vefke alınan esma .. kere okunacaktırı dikkate alarak butun esmaları o sayıda mı okuyacagız?ve ne kadar gün okuyacagız;?
Gerek hadim ve gerekse Avan isimleri bu sayılardan çıkarılıyor. Bunların okuma adediyle ilgisi yok. Dediğiniz gibi ... kere okunacaktırı dikkate almak gerekiyor. Selam ve dua ile...
Ebru
Yeni farkettim ve bayıldım diyebilirim Allah razı olsun emeği geçenlere üyelik var mı acaba birde daha çok yeni olduğum için önerileriniz nedir
Allah cc sizden de razı olsun inşaallah. Üyelik sistemimiz yok. Vefk ilmini, etkin bir vefk yapabilecek derecede öğrenmek istiyorsanız, konuları dikkatlice okumadan uygulama denemeleri yapmamanızı tavsiye ediyorum. Selamlar.
Gülşen
Ben vefk ilminde kendimi geliştirmek istiyorum.
İlginiz için teşekkür ederim. Sitemizin bu konuda size oldukça yardımcı bir kaynak olacağını düşünüyorum. Allah cc muvaffak etsin inşaallah. Takıldığınız konularda sorularınızı cevaplamaktan mutlu olurum. Selam ve dua ile.
Nisan
Astroloji veya spiritüel konularla hiç ilgim olmadığı halde öylesine bir merakla sitenizdeki doğum haritama baktım ve hayretler içerisinde kaldım. Tüm yorumlarınız o kadar isabetli ki ne diyeceğimi bilemiyorum.
EBRU
TEŞEKKÜR EDRİM GÜZEL Bİ ÇALIŞMA OLMUŞ,YALNIZ BU EVLER KONUSUNDA DAHA FAZLA BİLGİ NASIL ALABİLİRİM ?
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Sitemiz doğrudan doğruya bir astroloji sitesi değil. Yalnızca vefklerle alakalı olarak kısıtlı astroloji bilgilerine yer verdik. Daha kapsamlı astroloji sitelerine göz atmanızı öneririz.
Nuri
Çok güzel bir site çok beğendim.
Teşekkür ederim.
BERKAN DELİKURT
23.05.1978 MALATYA DARENDE SAAT 16:00 17:00 ARASI
Bilgilerinizi doğum haritası sayfamızdaki forma girerek harita yorumunuzu okuyabilirsiniz.
Siz mi yapıyorsunuz? Bir de ücreti nedir?
Hayır bu konuda hizmet vermiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.
yusuf
ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL ÇALIŞMA