İster vefk ilmine yeni başlamış olun, isterseniz yıllardır vefk yapan profesyonel bir uygulayıcı olun, astrovefk.com u her seferinde kullanmanız için geçerli bir sebebiniz var demektir. Bu site, vefk yapmak için gerekli tüm astrolojik ve matematiksel hesaplamaları sizin yerinize yapmak için güçlü bir altyapı üzerine kurulmuştur ve sizi her defasında bir sürü hesaplamayı yapma zahmetinden kurtarır. An itibarı ile tüm gezegenlerin konumu, güneş ve ayın bulundukları burçlar, ay fazı, gezegen saatleri, vefklerin dört unsura, tüm gezegenlere ve tüm açılara göre diziliş pusulaları, ulvi ve sufli hadimlerinin isimleri, esma-i avan ve azimetleri bu sitede hazır olarak kullanımınıza sunulmuştur. Tüm bunlarla birlikte gerçekten konuyla alakalı olan sorularınızı yorum bölümünden iletmeniz halinde imkanlarımız nispetinde yanıtlamaya da gayret edeceğiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Astrovefk Hakkında
7 yorum yapılmış!
Gülşen
Ben vefk ilminde kendimi geliştirmek istiyorum.
İlginiz için teşekkür ederim. Sitemizin bu konuda size oldukça yardımcı bir kaynak olacağını düşünüyorum. Allah cc muvaffak etsin inşaallah. Takıldığınız konularda sorularınızı cevaplamaktan mutlu olurum. Selam ve dua ile.
Nisan
Astroloji veya spiritüel konularla hiç ilgim olmadığı halde öylesine bir merakla sitenizdeki doğum haritama baktım ve hayretler içerisinde kaldım. Tüm yorumlarınız o kadar isabetli ki ne diyeceğimi bilemiyorum.
EBRU
TEŞEKKÜR EDRİM GÜZEL Bİ ÇALIŞMA OLMUŞ,YALNIZ BU EVLER KONUSUNDA DAHA FAZLA BİLGİ NASIL ALABİLİRİM ?
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Sitemiz doğrudan doğruya bir astroloji sitesi değil. Yalnızca vefklerle alakalı olarak kısıtlı astroloji bilgilerine yer verdik. Daha kapsamlı astroloji sitelerine göz atmanızı öneririz.
Nuri
Çok güzel bir site çok beğendim.
Teşekkür ederim.
BERKAN DELİKURT
23.05.1978 MALATYA DARENDE SAAT 16:00 17:00 ARASI
Bilgilerinizi doğum haritası sayfamızdaki forma girerek harita yorumunuzu okuyabilirsiniz.
Siz mi yapıyorsunuz? Bir de ücreti nedir?
Hayır bu konuda hizmet vermiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.
yusuf
ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL ÇALIŞMA